תיקון גגות

תיקון גגות


גג הבית אמור להגן עלינו מפני פגעי מזג האוויר השונים ולמעשה לאפשר לנו תחושה של בטיחות והגנה בבית.
כך יוצא, שכל תקלה בגג ולו המינורית ביותר עלולה לחשוף אותנו לנזקי רטיבות ולמפגעים אחרים אשר עלולים גם להוביל לפגיעה משמעותית ברכוש.
מהסיבה הזאת, חשוב לא להקל ראש בכל תקלה שכזאת ולמהר ולהזמין בעל מקצוע מנוסה, על מנת שיבצע תיקון גגות מקצועי ויסודי.
בעת בחירת בעל המקצוע או החברה לצורך תיקון גגות חשוב שמעבר לפרמטרים כמו מקצועיות, יש לשים דגש גם על הניסיון הפרטני של איש המקצוע בתיקון גגות מהסוג המדובר – כך שאם לדוגמא מדובר בגג רעפים, כדאי לוודא שאיש המקצוע הוא בעל הידע והכלים המקצועיים לטיפול בגגות רעפים – כמובן, שאם מדובר בבעיה פרטנית כמו בעיית איטום לדוגמא, חשוב לבחור חברה אשר מתמחה באופן פרטני באיטום גגות וההמלצה תהיה גם לבדוק באיזה שיטות איטום אותה החברה מתמחה.
תיקון גגות

בדיקה מקיפה של הגג


​​​​​​​כל הגגות, מכל הסוגים, חשופים לסוגים שונים של בעיות ותקלות לדוגמא, בעיות אשר מקורן באיטום לקוי, סדקים או רעפים שבורים (בגגות רעפים) ועוד..  
כך יוצא שבכדי להימנע ממצבים כמו נזילות ורטיבות בתוך הבית, כתוצאה מהתקלות בגגות, ההמלצה תהיה לבצע בדיקות תקופתיות לגג, כאשר ההמלצה לבצע את הבדיקות בעונת הקיץ או בעונת האביב.
בדיקה מקדימה שכזאת, תאפשר איתור של תקלות שונות בגג, עוד בשלבים המקדימים שלהן וטיפול איכותי ומקצועי באותן התקלות ובזמן.
כמובן, שגם במקרה הזה חשוב לבחור בקפידה את החברה או את איש המקצוע אשר יבצע את הבדיקה ולוודא, שיש לו את הידע והכלים לבצע בדיקה מקיפה ויסודית ולטפל בצורה מדויקת ומקיפה בכל תקלה.

בחירת אנשי מקצוע המתאים למטרה

​​​​​​​
לא משנה איזה סוג גג יש לכם או מה סוג או מקור התקלה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור באיש מקצוע או בחרה אשר מתמחה באופן פרטני בתחום של איטום או תיקון גגות – יש לא מעט אנשי מקצוע שהם "כולבויניקים" וכחלק מכך, לא מתמחים באופן פרטני בתיקון גגות ומכיוון שמדובר בעבודה המצריכה מקצועיות והקפדה על בטיחות, חשוב לא להתפשר במקרה הזה על פחות מאנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום זה.
מעבר לזה, כדאי לבקש אחריות על תיקון הגג, על מנת שאם חלילה הבעיה לא תיפתר או תשוב להטריד אתכם לאחר תקופת זמן קצרה, ניתן יהיה לפנות אל בעל המקצוע במטרה שישוב ויטפל את הבעיה.

   
      צור איתנו קשר עוד היום ויחד נקבע פגישת ייעוץ

           פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות, חייג או השאר פרטים                                                                                        חייג כעת

      צור איתנו קשר עוד היום ויחד נקבע פגישת ייעוץ

                                                                                              פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות, חייג או השאר פרטים
​​​​​​​
  

סוגי איטום נוספים:

זיפות גגות

זיפות גגות

זיפות גגות מהווה כבר שנים רבות כאחד משיטות האיטום העיקריים והמרכזיים בהם נעשה שימוש לצורך איטום הגג.
קרא עוד
יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות נחשבות כיום כדרך החדשה הפופולארית והאפקטיבית ביותר להשגת איטום גג לאורך שנים רבות, שיטה זו נפוצה והנחשבת ביותר בתחום.
קרא עוד
סיוד גגות

סיוד גגות

סיוד הגגות, מתבצע ברוב המקרים על גבי זפת ותפקידו להגן על האיטום, ישנם מקרים בהם אנו מלבינים את הגג בסיד לצורך הפחתת החום בדירות העליונות.
קרא עוד
Coi בניית אתרים
דף הבית