סיוד גגות

סיוד גגות


סיוד גגות מהווה כפעולה אשר ייעודה ליצור שכבת בידוד על גבי הגגות ובצורה כזאת, לאפשר להם הגנה ועמידות גבוהה יותר מפני נזקי מזג האוויר השונים – בכוחו של הצבע הלבן להחזיר את קרני השמש ועל ידי כך למנוע את התחממות הגג.
בעבר, נהגו לעשות שימוש בסיד לצורך פעולת הסיוד (משם, קיבלה הפעולה את שמה), כיום רוב החברות ובעלי המקצוע העוסקים בתחום, עושים שימוש בחומרי הלבנה אחרים לצורך המטרה – אשר נחשבים לאיכותיים ויעילים יותר למטרה בהשוואה לסיד הרגיל.
סיוד הגגות, מתבצע ברוב המקרים על גבי משטחי הבידוד הקיימת של הגגות ומדובר בשלב אחד מתוך שורה של שלבים ופעולות אשר ייעודים לבודד את הגג וכאמור, להגן על שכבות הבידוד הקיימות.
סיוד גגות

איך לבצע סיוד גג


למרות שהליך סיוד גגות מהווה כפעולה אותה ניתן לבצע באופן עצמאי, בכדי לקבל את התוצאה האיכותית ביותר האפשרית וכמובן, גם ליהנות מאחריות על העבודה, ההמלצה תהיה לבחור חברה או בעל מקצוע אשר יוכל לבצע את התהליך בצורה הטובה ביותר האפשרית – כאמור, במקרים רבים סיוד גגות מהווה רק שלב עבודה אחד  מתוך שורה של שלבים כמו במקרה של איטום גגות באמצעות זיפות או יריעות ביטונמיות ובמקרה הזה, כמובן שקיימת חשיבות גבוהה שהעבודה תתבצע על ידי איש מקצוע מומחה בתחום.
מכיוון שסיד נחשב כאמור לחומר יחסית מיושן לתהליך של סיוד הגגות ויש לו גם לא מעט חסרונות כמו לדוגמא, העובדה שהוא עלול להישטף בצורה מהירה בגשמים, חשוב לעשות שימושים בחומרים אחרים אשר יכולים להוות כתחליף לסיד או שניתן לערבב אותם עם הסיד על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר, כמו לדוגמא, חומרי צבע אקריליים מסוגים שונים.
מעבר לכך, לפני הסיוד עצמו, יש לבצע ניקוי יסודי של הגג כמו גם של פתחי המרזבים – בצורה כזאת עבודת הסיוד תוכל להתבצע בצורה יסודית ואיכותית. 

נהנים מהתוצאה


סיוד גגות הוא הליך אשר יכול לאפשר לכם שקט נפשי בידיעה שהגג שלכם מוגן בצורה איכותית מפני פגעי מזג האוויר השונים. יחד עם זאת, בכדי ליהנות ממירב התועלות של תהליך זה, חשוב לבחור בקפידה את בעלי המקצוע אשר יבצעו את העבודה ולוודא שיש ברשותם את הרמה המקצועית, הידע והכלים לבצע את עבודת הסיוד בצורה יסודית ומקצועית ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר – מה שיבטיח שקט נפשי לאורך כל עונת החורף וגם בעונת הקיץ החמה אשר עתידה להגיע לאחריה.

   
      צור איתנו קשר עוד היום ויחד נקבע פגישת ייעוץ

           פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות, חייג או השאר פרטים                                                                                        חייג כעת
השאר פרטים

      צור איתנו קשר עוד היום ויחד נקבע פגישת ייעוץ

                                                                                              פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות, חייג או השאר פרטים
​​​​​​​
  

סוגי איטום נוספים:

זיפות גגות
זיפות גגות מהווה כבר שנים רבות כאחד משיטות האיטום העיקריים והמרכזיים בהם נעשה שימוש לצורך איטום הגג.
קרא עוד
יריעות ביטומניות
יריעות ביטומניות נחשבות כיום כדרך החדשה הפופולארית והאפקטיבית ביותר להשגת איטום גג לאורך שנים רבות, שיטה זו נפוצה והנחשבת ביותר בתחום.
קרא עוד
תיקון גגות
בתיקון גגות חשוב לא להתפשר על פחות מאנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום זה. 
חשוב לבחור חברה אשר מתמחה בעבודת איטום גגות.
קרא עוד
Coi בניית אתרים
דף הבית