יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות


כל מי שמעוניין בשירות של איטום גגות, עתיד לגלות כבר בהליך הבירור הראשוני כי יריעות ביטומניות נחשבות כיום כדרך הפופולארית והאפקטיבית ביותר כיום להשגת המטרה (לצד זיפות גגות).
הסיבה לכך, טמונה ביתרונות הרבים אשר טמונים באיטום באמצעות יריעות ביטומניות ובין היתר: עמידות גבוהה מפני פגעי מזג האוויר השונים ולאורך זמן, העובדה שאיטום באמצעות יריעות ביטומניות, איננה מצריכה נקיטה בפעולות נוספות כמו: תחזוקה מורכבת של הגג או הלבנתו בסיום האיטום.
מי שמעוניין באיטום גגות, קיימת חשיבות גבוהה שיקפיד על בחירת בעל המקצוע אשר מתמחה בתחום ויוודא, שיש ברשות בעל המקצוע הנבחר את הכלים והידע לאטום את גגות בצורה יסודית ומקצועית באמצעות יריעות ביטומניות. ההמלצה היא לבצע את האיטום בעונות החמות, כמו האביב ובקיץ ולמעשה, על ידי כך להבטיח שבחורף הקרוב, בעיות של עובש ורטיבות, אשר עלולות להיגרם כתוצאה מחדירת מי גשמים, לא יהוו את נחלתכם.
יריעות ביטומניות

הסוגים השונים של יריעות ביטומניות


יריעות ביטומניות עשויות מחומר בשם ביטומן, אשר מועשר בפולימרים שונים כמו:
פלסטיק  APP – מה שמאפיין את היריעות המועשרות בפולימר מהסוג הזה, זאת היכולת שלהם להתרחב בקלות, אך יחד עם זאת גם קושי בהתכווצות בחזרה לגודל המקורי.
גומי סינטטיSBS   - מכיוון שגומי הוא חומר גמיש, יריעות ביטומניות המועשרות בפולימרים מהסוג הזה הינן בעלות יכולות להתרחב ולהתכווץ בקלות.
ישנם מספר סוגים עיקריים של יריעות ביטומניות  כאשר ההבדלים ביניהם באים לביטוי בפרמטרים כמו עובי הגליל של היריעות, אורך הגליל וסוג הפולימרים בהם הם מעושרים APP או SBS.
כאן חשוב לציין שיש גם יריעות ייעודיות המיועדות נגד שורשים, יריעות מנוקבות וסוגים נוספים.

הכנות מקדימות לקראת יריעות ביטומניות

​​​​​​​
בכדי שיריעות ביטומניות יהיו איכותיות וישיגו את מטרתן בצורה הטובה ביותר, שהוא איטום איכותי של הגג לאורך זמן רב, קיימת חשיבות גבוהה להכין את הגג בקפידה לעבודת האיטום.
ההכנות המקדימות תלויות בסוג הגג ובמצבו, כך שבמצב של גג חדש לדוגמא, יש לדאוג לביצוע שיפועים על מנת שהמים ינותבו לכיוון המרזבים.  בגגות בהם יש איטום ישן, יש לקלף את האיטום, עד לקבל משטח חלק. מעבר לכך, מומלץ לרוקן את הגג ולשטוף אותו בצורה יסודית ורק לכשיתייבש ניתן יהיה להתחיל את עבודת האיטום באמצעות יריעות ביטומניות.
כאמור, השלבים הבאים יהיו פרישת היריעות הביטומניות על גבי הגג להשגת איטום ברמה גבוהה ואיכותית, כאשר ההמלצה היא שהעבודה תתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה בתחום.

   
      צור איתנו קשר עוד היום ויחד נקבע פגישת ייעוץ

           פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות, חייג או השאר פרטים                                                                                        חייג כעת

      צור איתנו קשר עוד היום ויחד נקבע פגישת ייעוץ

                                                                                              פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות, חייג או השאר פרטים
​​​​​​​
  

סוגי איטום נוספים:

זיפות גגות

זיפות גגות

זיפות גגות מהווה כבר שנים רבות כאחד משיטות האיטום העיקריים והמרכזיים בהם נעשה שימוש לצורך איטום הגג.
קרא עוד
איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

באיטום גגות מרוצפים, חשוב לשקול בתבונה את האפשרויות ולבחור מתוכן את האפשרות אשר תענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים והדרישות בגג.

קרא עוד
תיקון גגות

תיקון גגות

בתיקון גגות חשוב לא להתפשר על פחות מאנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום זה. 
חשוב לבחור חברה אשר מתמחה בעבודת איטום גגות.
קרא עוד
Coi בניית אתרים
דף הבית