זיפות גגות

זיפות גגות


זיפות גגות מהווה את אחת מהשיטות האפקטיביות והפופולאריות ביותר לנושא של איטום גגות.
השיטה מתבססת על מספר שלבי עבודה, כאשר השלב המרכזי של הליך הזיפות, הוא שלב מריחת הזפת החמה על גבי משטח הגג.
הזפת מהווה כחומר איטום איכותי אשר מתאפיין בעמידות גבוהה ולכן, הוא מהווה כבר שנים רבות כאחד מהחומרים העיקריים והמרכזיים בהם נעשה שימוש לצורך איטום גגות מכל הסוגים.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות אשר טמונים באיטום באמצעות זיפות גגות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את החברה או את איש המקצוע אשר יבצע את העבודה ולוודא, שיש לו את הניסיון, הרמה המקצועית הגבוהה והיכולת למקסם את כל התועלות הטמונות בזיפות גגות.

איך לבצע איטום בזפת חם

​​​​​​​
הליך זיפות גגות מצריך בשלבים הראשונים את הכנת הגג לעבודה – כאן חשוב לציין שהיקף העבודה ישתנה בהתאם למצב הגג.
עבודת ההכנה דורשת ניקוי יסודי של הגג – הגג אמור להיות נקי וריק בכדי להגיע למצב בו יתאפשר לבצע את עבודת הזיפות בצורה איכותית ויסודית.
בכדי לבצע את עבודת זיפות הגגות, יש ליישר את משטח הגג ולוודא שאין  בליטות על גבי המשטח, מעבר לזה יש צורך להקפיד על סתימת חורים – במידה וכאלה קיימים על גבי משטח הגג.
בשלב הבאים, יש למרות שכבת זפת חמה על גבי המשטח - כאשר אותה השכבה של הזפת תתייבש, היא אמורה להיות קשה, אטומה ועמידה בפני פגעי מזג האוויר ולכן, ביכולתה להגן על הגג (וחשוב  מכך על הדיירים בקומה העליונה) בצורה האופטימאלית.

היתרונות של זיפות הגגות


לשיטת זיפות גגות יש לא מעט יתרונות ובין היתר: זיפות גגות מהווה טכניקת איטום אשר נחשבת ליעילה עבור כל גג – כמובן, שיש גגות בהם המריחה תדרוש עבודות הכנה מורכבות יותר, אבל במידה ומי שמבצע את העבודה הוא בעל מקצוע מנוסה, הוא ידע לבצע את ההכנה בצורה מדויקת ונכונה.
יתרון נוסף של איטום באמצעות זיפות הגגות, טמון בעובדה שזפת מהווה כחומר איטום זול יותר  בהשוואה לאפשרויות האחרות כמו יריעות ביטומניות לדוגמא.
עבודת זיפות גגות היא עבודה פשוטה יחסית לביצוע – כל עוד היא מתבצעת כאמור, על ידי איש מקצוע אשר בקיא ברזי השיטה.
מהסיבות הללו כאמור, יש להקפיד על בחירת איש המקצוע אשר יבצע את עבודת הזיפות ובצורה כזאת, להרוויח את השקט הנפשי בידיעה שהאיטום יהיה איכותי ועמיד לתקופת זמן ארוכה והחורף הקרוב יהיה חמים ונעים.

   
      צור איתנו קשר עוד היום ויחד נקבע פגישת ייעוץ

           פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות, חייג או השאר פרטים                                                                                        חייג כעת
השאר פרטים

      צור איתנו קשר עוד היום ויחד נקבע פגישת ייעוץ

                                                                                              פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות, חייג או השאר פרטים
​​​​​​​
  

סוגי איטום נוספים:

יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות נחשבות כיום כדרך החדשה הפופולארית והאפקטיבית ביותר להשגת איטום גג לאורך שנים רבות, שיטה זו נפוצה והנחשבת ביותר בתחום.
קרא עוד
איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

באיטום גגות מרוצפים, חשוב לשקול בתבונה את האפשרויות ולבחור מתוכן את האפשרות אשר תענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים והדרישות בגג.

קרא עוד
תיקון גגות

תיקון גגות

בתיקון גגות חשוב לא להתפשר על פחות מאנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום זה. 
חשוב לבחור חברה אשר מתמחה בעבודת איטום גגות.
קרא עוד
Coi בניית אתרים
דף הבית