אודות החברה

אודות החברה 


חברת "עוצמה איטום" הינה חברה אשר מתמחה באיטום ובתיקון גגות מכל הסוגים תוך התמקצעות  בטכניקות איטום שונות והתאמתן לסוג הגגות.
החברה הוקמה בשנת 1972 על ידי דב שוורץ, סב המשפחה, כאשר בתחילת דרכה, "עוצמת איטום" התמקדה בעיקר בביצוע עבודות איטום ותיקון גגות עבור וועדי בתים, לקוחות פרטיים, חברות ועסקים.
ברבות השנים, גם משה שוורץ, בנו של דב, הצטרף לאביו והכניס רוח רעננה ומתקדמת אשר חיזקה את השם והמוניטין של החברה.
כשהגיע תורו של אריאל שוורץ, הנכד, לקחת את החברה ואת המושכות לידיו, הוא כבר החזיק בידע רב בתחום, אותו קיבל עוד כילד צעיר, אשר צפה והתעניין בעבודתם של  סבו ואביו.
מהסיבה הזאת, אריאל ידע מה לעשות וכיצד לפעול, על מנת למנף את החברה, להרחיב את קהלי היעד אליהם היא פונה ולפתוח לה צוהר לביצוע עבודות קבלניות מורכבות והשתתפות במכרזים גדולים.
בכדי להעמיק את הידע המקצועי, אריאל פנה ללימודים במכללת בילדינג, אותם סיים בהצלחה וכיום הוא בעל הסמכה של אוטם מורשה מטעם מכון התקנים הישראלי.
אודות החברה

מגוון רחב של פתרונות איטום איכותיים

​​​​​​​
חברת עוצמה איטום פועלת כבר למעלה מ-45 שנה, אך לכל אורך שנות פועלה היא לא נחה על שמריה והקפידה (ועודנה מקפידה) להתעדכן וליישם עוד ועוד טכניקות וחידושים מעולם איטום הגגות ובין היתר: זיפות גגות, יריעות ביטומניות, סיוד גגות, איטום בהתזה ועוד..
כאשר מטרת החברה היא להבטיח לכל לקוחותיה באשר הם, את שירותי האיטום המתקדמים ביותר אותם הם יכולים לקבל.
הקפדה על עדכניות ועבודה עם טכנולוגיות מתקדמות וחומרים איכותיים, בשילוב עם ניסיון רב שנים ומקצועיות בלתי מתפשרת, מאפשרים לחברה להציע ללקוחותיה, מכל המגזרים, פתרונות איטום איכותיים עבור כל סוגי הגגות.

שורה ארוכה של לקוחות מרוצים


חברת "עוצמה איטום" נהנית כיום משם ומוניטין בעולם איטום הגגות וזאת בזכות שורה ארוכה של לקוחות מרוצים מכל המגזרים: וועדי בית, לקוחות פרטיים, חברות, בתי מלון וקבלנים.
צוות החברה המורכב מאנשי מקצוע מנוסים ואמינים, מחזיק בכלים וביכולות למציאת פתרונות יצירתיים ואיכותיים גם בפרויקטים מורכבים ומאתגרים.        
כך יוצא, שאם גם אתם מעוניינים בעבודת איטום איכותית או בתיקון גגות, כל שאתם צריכים לעשות כצעד ראשון, זה ליצור קשר עם חברת "עוצמה איטום".

ההסמכה שלנו

אוטם מוסמך

אוטם מוסמך

אוטם מורשה

אוטם מורשה
Coi בניית אתרים
דף הבית